Categories
ShowBiz

Gazetarja kritikon Ilir Shaqirin dhe Naim Abazin: Na kanë lodhë b…, shfrytëzuan djersën e diasporës

Content Protection by DMCA.com

Gazetarja kosovare, Laura Krasniqi ka kritikuar dy këngëtarët, Ilir Shaqirin dhe Naim Abazin.

Sipas saj, disa artistë shfrytëzuan dëshmorët për përfitime të tyre personale.

“Na kane lodhe B… qita primitiva qe thirren ne emer te atyre qe kane dhene jeten per vendin! Artista qe shfrytezuan djersen e diasporëe piii mundim mi pa hala ne skene”, ka shkruar ajo në një postim në Instagram.