Categories
lajm

Këto janë ushtaret bukuroshe të FSK-së (FOTO)

Content Protection by DMCA.com

Ushtrinë e Republikës së Kosovës, FSK-në po e zbukurojnë shumë vajzat tona të reja dhe të talentuara, shkruan “InfoKosova”.

Për vite me radhë jeni mësuar që kur të flitet për ushtri, apo për ushtare femra, të ju shkoj mendja tek femrat e “vrazhda” dhe mashkullore.

Por, Ushtria më e re e botës, ka shumë vajza simpatike, joshëse dhe atraktive.

Sonte “InfoKosova” ua sjellë vetëm disa nga vajzat që po “çojnë pluhur” me pamjen e tyre.

Ato duken secila më e mirë dhe më e lezetshme se tjetra.

Pra, këto janë disa nga ushtaret tona bukuroshe./InfoKosova/